برانکو: همه تیم‌های گروه شانس صعود دارند/ یک قدم رو به جلو برداشتیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ بعد از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل الوحده امارات در نشست خبری گفت: پیش از بازی پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی را مقابل الوحده داشته باشیم. همان‌طور که دیدید با حریف قدرتمندی بازی کردیم.
وی در ادامه افزود: بعد از اینکه یک گل زدیم چند موقعیت گل را از دست دادیم. زمانی که ما قدر فرصت‌ها را ندانیم تیم مقابل استفاده می‌کند و این قانون فوتبال است. بعد از اینکه نتیجه 2 بر یک شد، خوشبختانه توانستیم به بازی برگردیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که جشن تولد 63 سالگی خود را با این پیروزی دلچسب جشن گرفته بود، ادامه داد: از هواداران تشکر می‌کنم که همیشه تیم ما را باور دارند و در تمام جریان بازی تیم ما را حمایت کردند.
برانکو همچنین خاطر نشان کرد: این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود، چرا که میهمان بودیم و برنده شدیم. با این پیروزی یک قدم رو به جلو برداشتیم و این پایان کار نیست. بازی‌های سختی پیش روی ما قرار دارد و هنوز همه تیم‌ها شانس صعود دارند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان راجع بازیکنان خارجی باکیفیت الوحده تصریح کرد: ما از بازیکنان ایرانی استفاده می‌کنیم و نیاز‌های ما با این بازیکنان برآورده می‌شود. ما فقط یک دروازه‌بان خارجی داریم و نیازی به بازیکنان خارجی نداریم.
43 43

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *