چهارمحال و بختیاری ظرفیت ۲۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری دارد

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل از روابط عمومی استانداری ، قاسم سليماني دشتكي در نشست با سرمايه گذاران شركت سي. اچ. آي. آر مشترك چين و ايران تأكيد كرد: تاكنون ۲۵۰ هزار ميليارد ريال طرح و پروژه قابل سرمايه گذاري بخش خصوصي در چهارمحال و بختياري شناسايي شده است.

 

وي افزود: پتانسيل هاي چهارمحال و بختياري به منظور سرمايه گذاري بخش خصوصي در حوزه هاي صنعت، اقتصاد، عمران و زيربنايي است.

 

سليماني دشتكي به پيشرفت فيزيكي ۳۰ درصدي پروژه راه آهن مباركه -شهركرد اشاره و تصريح كرد: اين طرح ظرفيت سرمايه گذاري افزون بر ۵ هزار ميليارد ريال از سوي بخش خصوصي را دارد.

 

وي بيان داشت: پروژه هايي در بخش هاي بهداشت، درمان، ساخت بيمارستان ها، توسعه آزاد راه ها، پتروشيمي، پالايشگاه و نيروگاه هاي آبي، برقي و خورشيدي از ديگر طرح هاي قابل سرمايه گذاري در چهارمحال و بختياري است.

 

استاندار چهارمحال و بختياري اضافه كرد: اين استان از ظرفيت مناسبي در توسعه بخش صنعت گردشگري برخوردار است.

 

وي عنوان داشت: وجود طبيعت زيبا، بكر و منحصر به فرد در شهرستان هاي سامان و كوهرنگ ظرفيت خوبي را براي جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي به منظور سرمايه گذاري در اين مناطق فراهم كرده است.

 

سليماني دشتكي اظهار كرد: مسئولان ارشد چهارمحال و بختياري آمادگي كامل براي همكاري با بخش خصوصي به منظور جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي و تسهيل روند سرمايه گذاري در اين استان دارند.

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *