تودیع و معارفه مدیر بهزستی شهرستان سلطانیه برگزار شد

به گزارش خبرآنلاین؛ در این جلسه خالقی فرماندار سلطانیه با اشاره به تأثیر مدیران ادارات در رون د توسعه و پیشرفت هر منطقه ای، گفت: شایستگی مدیران صرفاً بایستی از منظر اثرگذاری آنان در راستای دستیابی به اهداف متعارف احتساب شود.

این مسئول ضمن بیان اینکه عملکرد شایسته و درخور مدیران شهرستانی، خواهد توانست مجموعه سوابق درخشانی را برای ادارات کل استانی برجای بگذارد، تأکید کرد: مدیران شهرستانی بایستی بطور جدی پیگیر کارویژه های محوله خود بوده و با جدیت تمام و اتخاذ راهکارهای عملی، نسبت به رفع و رجوع مسائل و مشکلات اربابان رجوع، در سریعترین زمان ممکن اقدام کنند.

وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد اداره بهزیستی افزود: نیروی انسانی کارآمد در یک مجموعه به مثابه ثروتی می ماند که بایستی برنامه ریزی ها در زمینه توسعه من ابع انسانی، سمت و سویی باشد تا بتوان از افراد توانمند و لایق در ادارات و ارگان های دولتی بهره برده و منابع انسانی به عنوان یک ثروت در سطح دوایر دولتی محسوب گردد.
فرماندار سلطانیه با اشاره به تازه تأسیس بودن شهرستان سلطانیه که توقعات به حق مردمی و کمبود امکانات و زیرساختها را درپی داشته است، ادامه داد: مدیریت در این شهرستان مساعی مضاعفی را می طلبد.

46

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *