مراسم رونمایی از کتاب شعر “مثل برگی که در ترانه پاییز میرقصد”

به گزارش خبرآنلاین البرز،طی مراسمی درسالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد البرز با حضور جمعی از مسوولین وو اهالی فرهنگ و ادب ،نویسندگان و شاعران از کتاب شعر “مثل برگی که در ترانه پاییز میرقصد”سروده ی دکتر مسعود سعیدی رونمایی شد.
سید مسعود سعیدی متولد 1349 و فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. وی بیش از بیست و پنج سال است که مینویسد و این مجموعه منتخبی از نوشته های وی در قالب شعر سپید این سالهاست که به همت نشر مایا پنجره شعر امروز منتشر شده است . “مثل برگی که در ترانه پاییز میرقصد” شامل سه فصل پائیزی، عاشقانه ها و اشعار اجتماعی شاعر است . اولین شعر این کتاب مربوط به سال 1371 میباشد .
مسعود سعیدی در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب، به اهمیت كتاب های شعر و شعر خوانی در كشور اشاره كرد و گفت: این مراسم رونمائی از کتاب من نیست بلکه نمایشی است از دوستی و مهربانی با کتاب ، نمایشی برای حمایت از نویسندگان ، شاعران ناشران کشور و امیدوارم سرفصل آشتی با کتاب و کتاب خوانی باشد.
در آیین رونمایی از این کتاب شماری از مسئولان استان البرز از جمله کاشانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابدالی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج و همچنین جمعی از پیشکسوتان شعر استان حضور داشتند .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *