از طعه زیباکلام به سلبریتی‌ها تا آخرین خط خورده تیم ملی فوتبال/ پربازدیدهای ۱۰ خرداد

در سرویس سیاست، سخنان روحانی در دیدار با اهالی فرهنگ و هنر با عنوان قبول دارم فشار در زندگی هست، اما مثل گذشته نیست مهم ترین خبر بود. کاربران این سرویس همچنین روی پرونده هیات رئیسه مجلس بسته شد کلیک کردند. دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب هم پربازدید شد.

در سرویس اقتصاد، ژاپنی ها لیتری چند بنزین می زنند؟ کلیک کردند. مظنه آپارتمان‌های قدیم ساخت در تهران دیگر خبر پربازدید این سرویس بود. آخرین تغییرات در قیمت خودروهای داخلی وخارجی بازدید زیادی داشت.

در سرویس فرهنگ، سخنان هنرمندان در دیدار با رئیس جمهور پربازدیدترین شد. تعداد زیادی از کاربران نیز روی خبر طعنه زیباکلام به سلبریتی ها کلیک کردند. شعر طنز دلنشینی که دیشب در حضور رهبرانقلاب خوانده شد نیز توجه تعداد دیگری از مخاطبان را در پی داشت.

در سرویس جامعه، دلیل برخورد متفاوت با دو پرونده سعید طوسی و مدرسه معین چیست؟ توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. ابتکاری جالب برای مشهور شدن درفضای مجازی نیز پربازدید شد. آمار جدید جمعیت در معرض تجرد قطعی هم دیگر پربیننده این سرویس بود.

در سرویس بین‌الملل، اوضاع اقتصادی کره شمالی اشک اون را درآورد! پربازدیدترین خبر بود. در ادامه، کاربران روی خبر ضیافت استیکی پمپئو با مقام‌ ارشد کره‌شمالی کلیک کردند. گزینه‌های روسیه و چین برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران هم مورد توجه قرار گرفت.

در سرویس ورزش، دخالت سیاسیون، روزنه بازگشت کاپیتان پرسپولیس را بست! پربیننده‌ترین خبر شد. آخرین خط خورده تیم ملی کیست؟ دیگر خبر پرکلیک این سرویس بود. پایان تلخ برای قصه سه تفنگدار پرسپولیس نیز توجه کاربران را برانگیخت. 

58243

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *